درخواست خدمات رنگ

جهت آگاهی از خدمات لطفا متن زیر را مطالعه فرمائید .
خدمات رنگ توسط شرکت معظم سامیاران نوین صنعت که دانش و تجربه بالا و تجهیزات به روز در ضمینه رنگ آمیزی قطعات خودرویی دارد انجام می گیرد که سهم بزرگی در تولید قطعات رنگی در حوزه خدمات پس از فروش را در کارنامه کاری خود دارد.
خدمات ما شامل انجام فرآیند رنگ آمیزی بر روی کلیه قطعات فلزی و پلیمری بدنه به صورت تک و عمده بوده و رنگها کاملا شرکتی و با فرآیند کوره ای اجرا می شود که کاملا با کیفیت و مورد تائید کارشناسان مربوطه می باشد چرا که سه فرآیند اصلی رنگ بر روی قطعات را کاملا رعایت و اجرا می نماید
1-آستر که به عنوان تراز کننده و محافظ عمل می کند .
2- رنگ اصلی که ویژگی بصری رنگ و افکت ها را بر عهده دارد .
3- پولیش یا کیلر که یک روکش شیشه ای و نور گذر بر روی رنگ اصلی که جهت افزایش ساییدگی و مقاومت رنگ اصلی در برابر اشعه UV و حلالهای شیمیایی می باشد .
یکی از تمایزات خودروهای لوکس سبک و نوع رنگ آمیزی آنهاست که از جنبه های سفارشی محسوب می شود این مجموعه قادر به پاشش رنگ حرفه ای و اجرای فرآیند کوره ای بر روی قطعات خودرویی می باشد و مسئولیت صافکاری و بتونه کاری را بر عهده ندارد . لذا انجام فرآیند در مجموعه ما فقط بر روی قطعات خام غیر فرآیندی انجام می شود که جهت خودروهای وارداتی ارسال قطعه خام و رنگ الز امی بوده و در خصوص خودروهای تولید داخل قطعه خام و رنگ مورد نظر توسط مجموعه ما قابل تامین می باشد .
بدینوسیله با توجه به موارد مذکور و پتانسیل موجود این مجموعه با افتخار امادگی خود را جهت ارائه خدمات فوق با کیفیت و تیراژ به شما همکاران و صاحبان مشاغل مربوطه اعلام می نماید
  • فایل ها را به اینجا بکشید